E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Francezja “L’Equipe”: Akord total mes Neymar dhe Paris Saint Germain

Nëse ndjesitë nga Shtetet e Bashkuara, ku tani po stërvitet Barcelona, janë të këqia rreth të ardhmes së Neymar, në Francë ardhja e tij...

Barcelona ‘tremb’ Manchester City dhe PSG, e çon në 222 mln...

Barcelona dhe Neymar me shumë mundësi do të qëndrojnë të pandarë edhe për shumë vite pas kontratës së re që dy palët kanë firmosur...

Ylli i Barcelonës, Neymar i jep fund lidhjes me të dashurën

Ylli i Barcelonës Neymar  i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me të dashurën e tij Bruna Marquezine. Futbollisti kishte ndezuar përsëri romancën me aktoren braziliane...

FOTO/ Neymar i trondit të gjithë: Jam penduar që nuk zgjodha...

Neymar është penduar që ka zgjedhur klubin katalanas, para Real Madridit. Kështu shkruan “Don Balon”, që ka zbuluar se braziliani iu ka thënë shokëve te...

Debati me kandidatin për trajner, kërcënon Neymar: Nëse ai zgjidhet, do...

Debati në fushën stërvitore mes Neymar dhe Carlos Unzue disa ditë më parë është kthyer në një çështje tek klubi katalanas. Tonet e ngritura...

Neymar e konfirmon: Pas Barcelonës, transferohem te …

Sulmuesi brazilian, Neymar ka pranuar se pas largimit nga Barcelona një ditë do e dëshironte të luante për Flamengon. Në një intervistë për të përditshmen...

Neymar deklaratë të ‘çmendur’ para ndeshjes kundër Juventusit

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar është duke mbajtur të karikuar ekipin katalanas të cilët nesër do të përballen me Juventusin në kuadër të ndeshjes së...

Neymar në Angli, talenti Kylian Mbappe tek Barcelona

Ylli i ri i Monacos, Kylian Mbappe, shihet si zëvendësuesi ideal i Neymarit. Sulmuesi brazilian mund të largohet drejt Ligës Premier pasi kërkohet nga skuadra...

Neymar rrezikon mospjesëmarrjen në El Clasico për shkak të gjestit që...

Barcelona humbi nga Malaga me rezultat 2-0 në La Liga. Në minutën e 65-të Neymar u përjashtua nga loja pasi u ndëshkua me kartonin...

Neymar merr një ofertë të frikshme nga Premier League

Manchester United dhe Chelsea nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga braziliani Neymar. Paraqitjet e mira me Barcelonën dhe Brazilin dhe rritja e formës...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com