E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Dembele, “çelësi” për të rikthyer Neymarin te Spanja

Neymar dëshiron Barcelonën, Barcelona dëshiron sërish Neymarin. Operacioni që kërcënon të thyejë sërish rekordin botëror të transferimeve duket se do të finalizohet me sukses....

Në Spanjë janë të sigurt, arrihet marrëveshja Neymar-Barcelona

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive...

“Bomba” nga Anglia, PSG propozon shkëmbimin Neymar-Pogba

Paul Pogba dhe Neymar siç kanë bërë edhe në vitet e fundit, vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes në merkato. Sipas “Independent” në...

Neymar ëndërron rikthimin te Barcelona, bën gati një gjest të madh

Po bëhet gjithçka gati për t’u rikthyer te Barcelona. Historia e dashurisë mes Neymar dhe PSG është e destinuar për të marrë fund gjatë...

Griezmann + Neymar, Barcelona pa frena në merkaton e kësaj vere

Neymar apo Griezmann? Barcelona është e pavendosur për strategjinë  merkatos që do të ndjekë gjatë kësaj vere. Gjithsesi gazeta katalanase  “Sport” ka hedhur idenë...

Barcelona tjetër ofertë për Neymarin, 100 milionë euro dhe …

Barcelona dhe PSG tashmë po negociojnë transferimin e Neymar. Të dy klubet janë në bisedime për të gjetur formulën e duhur me idenë e...

Neymar thirrje PSG-së: Mjaft, dua të rikthehem te Barcelona!

Neymar nuk ka ndërmend që të luajë më në Paris. Futbollisti brazilian ka vendosur që të rikthehet sërish te Barcelona, teksa sipas “Mundo Deportivos”,...

E bujshme nga Brazili/ Neymar në tratativa të avancuara me Barcelonën

Neymar mund të rikthehet sërish te Barcelona Tratativa mes klubit blaugrana dhe PSG është në një fazë të avancuar. Portali brazilian “Globoesporte”, raporton se...

VIDEO/ Akuzat për përdhunim, Neymar sërish pesë orë në polici

Në Brazil vazhdon telenovela “Neymar”. Sulmuesi brazilian është marrë në pyetje për pesë orë me radhë nga policia e Rio De Janeiro në lidhje...

Sponsorat e Neymar tërheqin reklamat, shkak përdhunimi

Një modele akuzoi sulmuesin e Paris Saint-Germain, Neymar për përdhunim në një hotel në Paris në maj. Akuzuesja pretendon se përveçse përdhunimit vuajti edhe...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Ja sa mirë e parashikoi Komisioni i Venecias, Reformën në Drejtësi

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja në një shënim në profilin e tij në facebook, në...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...