E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

VIDEO/ Nderon viktimat e sulmit terrorist në Barcelonë, Neymar shpërthen në...

Si në çdo ndeshje futbolli në Europë edhe në prballjen mes PSG-së dhe Touluse u mbajt një minute heshtje në nder të viktimave të...

Pas ardhjes së Neymar mësoni se çfarë do të ndodhë me...

Edhe pse shtypi francez ka kritikuar paraqitjen e Marco Verrattit në ndeshjet e para sezonale, drejtuesit e PSG-së kanë vendosur t’i rinovojnë kontratën mesfushorit...

FOTO/ Neymarit s’i ndahet shpirti nga Barcelona, ja çfarë shkruan në...

Paulinho është zyrtarisht lojtari i ri i Barcelonës. Ai ende nuk është prezantuar në “Camp Nou” dhe ditët e ardhshme pritet të mbërrijë në...

Neymar ndihet i lumtur: Thanë se vdiqa me ikjen nga Barça,...

Lojtari i ndeshjes, një gol dhe dy asist. Një debutim ideal për Neymar me Paris SG, në fitoren 3-0 kundër Guingamp. Braziliani shpreh kënaqësinë...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë...

L'Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me...

FOTO/ Qeshni me lot! Kundërshtarët tallin Barcelonën, i gjejnë zëvendësuesin e...

Pas largimit të Neymar, Barcelona është hedhur e gjitha në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij, ku çdo ditë në media përmenden Coutinho...

Paris SG paguan paratë, Neymar është i lirë të luajë me...

Neymar është zyrtarisht lojtar i Paris SG dhe mund të luajë me skuadrën e tij të re. Për të luajtur, braziliani ishte në pritje...

FOTO/ Neymar transferohet tek PSG, ja çfarë bën motra e tij

Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në botë me transferimin tek PSG, ku u pagua klauzola e tij prej 222 milion eurosh. Pas transferimit...

PSG kërkon t’ia plotësojë dëshirën Neymarit me Coutinhon partner

Paris Saint-Germain po rivalizon Barcelonën për yllin brazilian të Liverpoolit, Philippe Coutinho. Sipas gazetës franceze Le Parisien, se pas marrëveshjes së tyre rekord botëror për...

FOTO/ Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i...

Jo vetëm tifozët e Barcelonës, por edhe ish e dashura e Neymar, Bruna  Marquezine, ka lëshuar vrer ndaj brazilianit gjatë ditës së sotme. Në një...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com