E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

PSG kërkon t’ia plotësojë dëshirën Neymarit me Coutinhon partner

Paris Saint-Germain po rivalizon Barcelonën për yllin brazilian të Liverpoolit, Philippe Coutinho. Sipas gazetës franceze Le Parisien, se pas marrëveshjes së tyre rekord botëror për...

FOTO/ Shpërthen ish e dashura e Neymar: Ai është një i...

Jo vetëm tifozët e Barcelonës, por edhe ish e dashura e Neymar, Bruna  Marquezine, ka lëshuar vrer ndaj brazilianit gjatë ditës së sotme. Në një...

FOTO/ Po ndodh tani! Tifozët e Barcelonës duan vdekjen Neymarit

Tifozët e Barcelonës janë shumë të hidhëruar me largimin e brazilianit Neymar. Sulmuesi brazilian, Neymar para disa ditësh pagoi klauzolën e tij prej 222...

Kulisat politike të Katarit pas blerjes së Neymarit

Prapa shumës maramendëse të blerjes së Neymarit nga PSG përpos sfidës sportive fshihet edhe një sfidë e madhe politike. Dihet tashmë se skuadra e...

VIDEO/ Çmenden tifozët e Barçës, Neymar lëshon këtë deklaratë prej tradhtari

Rreth 50 mijë tifozë i uruan mirëseardhjen Neymarit në “Parc des Princes”. Sulmuesi brazilian ka befasuar me deklaratën e tij prej tradhtari pasi ka...

Çmenduri me shitjen e fanellave të Neymar, ja sa milion euro...

Transferimi i Neymar te PSG-ja është lajmi i ditës që po qarkullon në gjithë botën. Sulmuesi brazilian la Barcelonën duke paguar klauzolën e largimit...

Neymar publikon foto me Messin dhe Suarez, ja çfarë shkruan…

Paris Saint-Germain mbrëmjen e djeshme zyrtarizoi transferimin e Neymarit ndaj të cilit është paguar klauzola e lirimit të lojtarit me vlerë 222 milionë euro. “Ylli”...

Me këtë formacion PSG-ja synon trofeun e Champions Leagues

Paris Saint-Germain mbrëmjen e djeshme zyrtarizoi transferimin e Neymarit ndaj të cilit është paguar klauzola e lirimit të lojtarit me vlerë 222 milionë euro. Neymar,...

Transferimi te Paris SG, qindra tifoz në radhë për të blerë...

Futbollisti më i shtrenjtë i historisë së futbollit, Neymar, ka bërë sensacion në Francë ende pa bërë prezantimin në ambientet e klubit të Paris...

FOTO/ Plas ‘lufta’ për fanellën e Neymar, në Barcelonë e djegin,...

Neymar ka paguar vetë prishjen e kontratës me Barcelonën, pas refuzimit nga ana e La Ligas dhe zyrtarisht nuk është më lojtar i klubit...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...