E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Dy lojtarë dhe 40 milionë euro, Barcelona bën ofertën e radhës...

Bisedimet mes Barcelonës dhe PSG-së për rikthimin e Neymar në “Camp Nou” kanë nisur. Kontaktet vijojnë prej gati dy muajsh, por asnjëherë në rrugë...

“Kujtimi më i bukur?”/ Neymar, i pandreqshëm! Momenti më emocionues i...

Telenovela e kësaj merkatoje vere, është padyshim Neymar. Dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, madje ai nuk është paraqitur në stërvitje me skuadrën...

PSG e pezulloi, Neymar Jr bën veprimin e fundit drejt …

Ndoshta i nxitur nga dëshira e tij për të lënë Paris Saint-Germain dhe për t'u kthyer në Barcelonë, Neymar ka dhënë një tjetër shenjë...

Neymar ”plas divorcin” me PSG

5 vite nga firmosja e super kontratës me PSG, Neymar konfirmon se “divorci” me klubin francez është shumë afër. Sulmuesi brazilian mësohet se vendimin e tij...

10 lojtarët me rënien më të madhe në sezonin e fundit

Vlerat e futbollistëve në vitet e fundit në merkato janë rritur shumë, por ka edhe raste përjashtuese, kur ndodh edhe e kundërta. Disa nga...

“Shihemi së shpejti te Barcelona”, Neymar merr bekimin e Messit

Nuk ishte mbrëmja e duhur për të diskutuar gjatë, Messi ishte i shkatërruar pas dështimit të radhës me Argjentinën, as ngushëllimi i Neymar nuk...

Firma me Neymar, drejtuesi i njohur: Do sillte të ardhura në...

Negociatat ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Barcelonës për një kthim të Neymar në "Camp Nou" mund të zgjasin disa javë. Por drejtuesit e klubit katalanas janë...

Neymar më pranë Barcelonës, PSG gati të pranojë super ofertën

PSG është gati për të lënë të lirë Neymarin gjatë kësaj vere, por kërkon një ofertë sa më të lartë, e cila të arrijë...

Dembele, “çelësi” për të rikthyer Neymarin te Spanja

Neymar dëshiron Barcelonën, Barcelona dëshiron sërish Neymarin. Operacioni që kërcënon të thyejë sërish rekordin botëror të transferimeve duket se do të finalizohet me sukses....

Në Spanjë janë të sigurt, arrihet marrëveshja Neymar-Barcelona

“Telenovela” e merkatos së verës që ka protagonist Neymar dhe mision rikthimin e tiuj te Barcelona është pasuruar me një tjetër episod. Pas serive...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Të falem nderit Profesor Jup Kastrati!

Nga Luan Rama* Nuk ka një fjalë tjetër në gjuhën shqipe që të shprehë më mirë e më...

Shkarkimi i Malajt, po kthehet Agjitacion-Propaganda!

Togfjalëshi agjitacion-propagandë në kohët e sotme duket pakuptim. Ai u importua nga fjalori politik ruso- sovjetik dhe...