E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Neslihan Atagul

Etiketim: Neslihan Atagul

FOTO/ Nihani habit fansat me pamjen e saj

Neslihan Atagul, ose siç njihet ndryshe si Nihan nga seriali i njohur ‘Dashuri e pafund ‘, është një figurë e dashur jo vetëm për...

Aktori i famshëm turk përfundon në spital

Që prej fillimit të lidhjes së tyre, çifti i famshëm turk Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul kanë qenë në qendër të vëmendjes së medias....

VIDEO/ Sot janë armike por dikur këto dy aktore turke e...

Yaprak Dökümü një serial turk i viti 2005 ishte filmi i cili bashkoi në një kast dy aktoret e mëdha Fahriye Evcen dhe Neslihan...

VIDEO/ U shkrua se ishin në prag divorci, Neslihan dhe Kadir...

Ka disa ditë që portalet në Turqi po diskutojnë vetëm marrëdhënien mes Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu. Çifti, i cili u martua në Qershor...

Pas thashethemeve të divorcit, reagon Neslihan Atagul/ Çfarë u ka thënë...

Pas 4 vitesh lidhje, Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu u martuan në Korrik të vitit 2016. Çdo gjë mes tyre shkonte mirë derisa burime...

Martesa e Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu në krizë, ja çfarë...

Prisnit ndonjë dedikim apo ndonjë dhuratë të publikohej në profilet e Kadir Dogulu dhe Neslihan Atagul në rrjetet sociale? Epo, një gjë e tillë...

FOTO/ Aktorja turke në prag divorci, sherri që po e çon...

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul, duket se nuk po kalon momente të mira në jetën e saj private. Prej 1 viti e gjysmë aktorja...

FOTO/ Nihani habit publikun me këtë fustan, shikojeni sa joshëse duket

Është aktorja më e famshme aktualisht në Turqi, Neslihan Atagul tanimë ka arritur në maje të karrierës së saj. E njëri prej shumë sukseseve, ishte...

Detajet e shumëpërfolura të fustanit të Neslihan Atagul

Në tapetin e kuq të Çmimeve Golden Butterfly, një nga veshjet më të diskutuara ishte ajo e Neslihan Atagul. Aktorja e "Dashuri e pafund"...

“Nihan” në shtrat me këtë mashkull, si do të reagojë bashkëshorti...

Neslihan Atagul shpeshherë ‘detyrohet’ të luajë edhe skena shumë intime me aktorë të ndryshëm, pavarësisht prej serialit ku ajo aktron. Për skena të tilla aktorët...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...