Ballina Etiketimet Neshat Tepelena

Etiketim: Neshat Tepelena

Burg për mësuesin, familja: E puthi, do e vrasin nëse…

Redjon Shtylla Nxënëse që ngacmohen nga mësues, një plagë që rikthehet dhe po denoncohet. Nga skaji i Shqipërisë në skajin tjetër, rrëfehen historitë e frikshme...

Mësuesi ngacmoi të miturën, Apeli i jep “burg pa afat”

Neshat Tepelena, mbërriti në Gjykatën e Apelit të Gjirokastrës, aty ku mori masën e arrestit “Burg pa afat”. Mësuesi doli sot para gjykatës e...

Mësuesi abuzues me nxënëset, i dyshuar për tre raste

Nxënëse që ngacmohen nga mësues, një plagë që rikthehet. Nga skaji i Shqipërisë në skajin tjetër, rrëfehen historitë e frikshme të ngacmimeve. Këtë herë...

Gjykata e lë në burg, mësuesi që ngacmoi nxënësen: Po më...

Gjykata e Sarandës ka dhënë masën e sigurisë për mësuesin Neshat Tepelena 58 vjec, i cili u denoncua për ngacmimin e një nxënëseje 11-vjecare...

U denoncua nga nxënësja për ngacmim seksual, sot masa e sigurisë...

Mësuesi i shkollës së Kalasës në Delvinë, Neshat Tepelena, i cili u akuzua nga familjarët e një 11-vjeçarje për ngacmim seksual të kësaj të...

Dënoncuan mësuesin për ngacmimin e 11 vjeçares, familjarët: Po na kërcënojnë

Familjarët e vajzës 11-vjeçare që denoncoi mësuesin Neshat Tepelena, thonë se po përballen me kërcënime me vdekje dhe presione nga djali dhe kunati i...

Puthi nxënësen në shkollë, kërkesa e mësuesit në Drejtori pak para...

Ngacmoi seksualisht nxënësen e tij 11-vjeçare, pezullohet nga detyra mësuesi i shkollës në fshatin Kalasë të Delvinës. Nëna e vajzës e ka bërë publik...

E ngacmoi seksualisht mësuesi, xhaxhai i të miturës: Nëse nuk vepron...

Denoncimi i publik i një vajze minorene në Ora News se e ka ngacmuar seksualisht mësuesi ka tronditur opinionin publik. Xhaxha i 11-vjeçares nga fshati...

Pezullohet mësuesi, puthi në buzë nxënësen 11-vjeçe

Drejtoria Arsimore Delvinë, bën me dije se pas lajmit në media se mësuesi Neshat Tepelena, ndaj të cilit rëndon akuza se ka ngacmuar seksualisht...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com