Ballina Etiketimet Neritan Licaj

Etiketim: Neritan Licaj

Teatri, Liçaj: Tërmeti hodhi poshtë propagandën qeveritare. Armiku ynë është Edi...

I ftuar në Syri TV, aktori i Teatrit Kombëtar Neritan Liçaj është shprehur se, tërmetet e fundit hodhën poshtë propagandën e qeverisë se godina...

A po e heqin nga puna Neritan Liçajn? Aktori zbulon gjithë...

Dy ditë më parë "Koha Jonë" bëri publik faktin se aktorit Neritan Liçaj po i bëhen letrat për ta hequr nga puna. Këtë fakt e...

E rëndë/ “Teatri”, aktori Neritan Liçaj kërcënohet nga Kryeministria me largim...

Angazhimi dhe qëndresa e tij titanike në mbrojtje të godinës së Teatrit Kombëtar, duket se do ti kushtojë me largim nga puna aktorit të...

Media gjermane: “Rroftë Teatri!”, “Poshtë Diktatura!” në Tiranë

“Rroftë Teatri!” “Poshtë Diktatura!” Në kryeqytetin e Shqipërisë aktivistët përpiqen të shpëtojnë Teatrin Kombëtar nga shembja. Nga Lindita Komani  (Botuar në gazetën gjermane Tageszeitung ) Këtu vjen aromë...

Teatri Kombëtar, Liçaj: Mësuesi i vizatimit të mbyllë gojën

Aktori Neritan Liçaj i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora e ka quajt një mësues vizatimi kryeministrin Edi Rama, i cili duhet të...

VIDEO/ Liçaj i kthehet Sorecas: Bisedo me popullin, jo me pushtetin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit është mbledhur këtë mbrëmje sërish për të kundërshtuar vendimin e qeverisë për shembjen e TK-së dhe grabitjen e truallit...

Teatri/ Liçaj: Turp, do të dilni para drejtësisë së popullit

Aktori Neritan Liçaj në fjalën e tij përpara Teatrit iu ka bërë thirrje qytetarëve të Tiranës që të mbrojnë godinën e artit. Liçaj deklaroi se...

Aktori i njohur “shpërthen” në lot kundër shembjes së Tetarit Kombëtar

Sot, Policia e Shtetit ka ndërhyrë për largimin e mbështetësve që protestojnë prej muajsh kundër shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar. Artistë, aktivistë të shoqërisë...

Artistët në protestë, Liçaj: Meta tregoi vlera, Rama IK

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, është vënë sërish në krye të protestës së opozitës që po mbahet në këto momente në Bulevardin ''Dëshmorët...

Liçaj: Përtej interesave partiake, këto zgjedhje nuk duhen bërë

Aktori Neritan Liçaj i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se këto zgjedhje nuk duhen bërë dhe nëse nuk e ndalojmë...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com