E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Nënkryetarja e LSI-së

Etiketim: Nënkryetarja e LSI-së

Xhixho: Diktatura e Rilindjes duhet bojkotuar masivisht më 30 qershor

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, përmes një postimi në facebook, thotë se vendimi i Kolegjit Zgjedhor, konfirmon se situata është pasoja e keqimplementimit dhe...

Xhixho: ”Bild” vërtetoi lidhjet e maxhorancës me grupet e krimit, që...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho në një intervistë për “Standard” flet mbi audiopërgjimet e bëra publike nga “BILD” ku thekson se ato vërtetuan plotësisht...

Xhixho: Opozita po kërkon standardet që eurodeputet kanë në BE

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, në një intervistë për televizionin “Scan TV”, shprehet se LSI dhe opozita nuk do të lodhen duke u shpjeguar...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...