Ballina Etiketimet Nënkryetarja e LSI-së

Etiketim: Nënkryetarja e LSI-së

LSI: PS vuri në Shkodër një drogaxhi, ”larja e duarve” nuk...

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës,...

Xhixho: Diktatura e Rilindjes duhet bojkotuar masivisht më 30 qershor

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, përmes një postimi në facebook, thotë se vendimi i Kolegjit Zgjedhor, konfirmon se situata është pasoja e keqimplementimit dhe...

Xhixho: ”Bild” vërtetoi lidhjet e maxhorancës me grupet e krimit, që...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho në një intervistë për “Standard” flet mbi audiopërgjimet e bëra publike nga “BILD” ku thekson se ato vërtetuan plotësisht...

Xhixho: Opozita po kërkon standardet që eurodeputet kanë në BE

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, në një intervistë për televizionin “Scan TV”, shprehet se LSI dhe opozita nuk do të lodhen duke u shpjeguar...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com