Ballina Etiketimet Nënkryetari i LSI

Etiketim: Nënkryetari i LSI

Vasili: Sipas Ramës Europa ka faj për drogën dhe krimin në...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, i cili akuzoi Europën për negociatat. “Edi Rama zbuloi armikun tonë për...

Vasili: Injoranca e Ramës për sëmundjet dhe krahasimi me BE

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar për intervistën që Edi Rama ka dhënë për median irlandeze “Irish Times”. Vasili shprehet se sulmet e...

“Venecia”/ Vasili: Komisioni Hetimor duhej shpërndarë që sonte

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një intervistë për “News24”, deklaroi se PS dhe zyrtarët e saj kanë kryer manipulime të shëmtuara me dokumentet...

Vasili: Rama thotë se fajin e ka Europa dhe opozita për...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat i cilësoi deklaratat e kryeministrit Edi Rama për negociatat, si qëndrime jashtë realitetit. Vasili tha...

Vasili: Meqë Rama s’mban përgjegjësi për kriminelët, i bie që ta...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një reagim në Facebook ka ironizuar qëndrimet e kryeministrit Edi Rama lidhur me zyrtarët e larguar nga ligji...

Vasili: Kriza po shkatërron gjithçka, zgjidhja e vetme janë zgjedhjet

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, deklaron se kriza politike në vend mund të zgjidhet vetëm me zgjedhje të parakohshme. Në një postim në Facebook,...

Vasili: Teatri vija ndarëse për ndërkombëtarët që dëgjojnë italishten e qeverisë

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në një deklaratë për mediat u bëri apel qytetarëve që të mbrojnë Teatrin Kombëtar nga projekti korruptiv i qeverisë....

Vasili: Venecia parashikoi rreziqet e Vettingut…

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka ripublikuar në Facebook një reagim të gazetarit Andi Bejtja për reformën në drejtësi. Bejtja sjellë në vëmendje sugjerimet...

Vasili: Modeli Trump i suksesit në ekonomi dhe rrënimi ekonomik i...

xnë një reagim në Facebook shprehet se modeli ekonomik i Edi Ramës ka sjellë dështimin e ekonomisë së vendit. Vasili sugjeron se Shqipëria duhet...

Vasili: Këto janë ditët më të zeza për shqiptarët

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i cilëson votimet e sotëm, si ditën me të zezë për demokracinë e vendit. Në një postim në Facebook,...

EDITORIAL

Kryeministri Rama: Ose Rudina Hajdari kryetare, ose ju shkriva grupin!

Sherri nuk ndalon te grupi "demokrat" në parlament. Pas njoftimit për shkarkimin e Rudina Hajdarit me shkresë...

FORUM

Shije e ulët në letërsi

Nga Edi Rama Vendimi i Akademisë Suedeze për dhënien e çmimit Nobel në Letërsi Peter Handke-s javën e...

Demagogjia banale e Ramës: “Fajin na e ka Europa”

Nga Fatos Lubonja Edi Rama nuk resht së deklaruari, në mënyrën më sipërfaqësore, se shkaku i mospranimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com