E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Negociatat

Etiketim: negociatat

Bregu: Ja pse debatova me Bumçin. “Lamë nam” ne Bruksel

Ish-Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, ka vlerësuar rekomandimin e Komisionit Europian për hapjen e negociatave. Në një intervistë përOra News, Bregu shprehu bindjen se Këshilli...

Një Bruksel i dobët, Shqipëria rrezikon anëtarësimin?

Nëse Bashkimi Europian vazhdon të mbajë Ballkanin jashtë, Euroskepticizmi në mesin e anëtarëve të BE-së do të vazhdojë të rritet, kështu kanë raportuar  mediat...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...