Ballina Etiketimet Negociata

Etiketim: Negociata

Studentët: Nuk pranojmë mashtrime negociatash. Qeveria të miratojë kërkesat tona

Qeveria ka bërë dy tentativa sot për të hequr studentët që protestojnë nga rruga. Fillimisht kryeministri Edi Rama deklaroi se ishte gati ti priste...

Spartak Ngjela në krah të studentëve: Janë kundër korrupsionit të Ramës

Nga Spartak Ngjela - Protestat e studentëve: u poq populli shqiptar. Kjo ishtë festë, për të gjithë shqiptarët, dhe kundër shëmtimit Berisha të protestave të...

Sot edhe unë jam student

Nga Ilir Levonja / 1) Në një pankartë diku mes gjindjes, shkruhej, e ardhmja është e jona. Atë e mbante një vajzë, një studente. Një...

Studentët revoltohen me kryeministrin: “Ku dreqin e gjejnë guximin të na...

Pak pas reagimit të kryeministrit Edi Rama, i cili i ftoi studentët në dialog, këto të fundit janë treguar të vendosur se do të...

Studentët refuzojnë Ramën: Nuk ka negociata!

Studentët i kanë kthyer përgjigje kryeministrit Edi Rama. Pas deklaratës së kreut të qeverisë së priste një takim me përfaqësuesit e studentëve, të rinjtë...

Ministrja Nikolla kërkon takim, studentët e refuzojnë: Duam zgjidhje, jo negociata

Ministrja Nikolla ka kërkuar një përfaqësi nga studentët për të negociuar për tre kërkesat e tjera, por ata kanë refuzuar. “Jo grup pune, pasi nëse...

“Mos të kemi frikë të negociojmë, por jo të negociojmë pa...

Prof. Lisen Bashkurti Negociatat janë instrumenti më efikas i diplomacisë. Në vetvete negociatat janë një proces i pafund. Negociatat janë një lëvizje e pandërprerë në...

Krichbaum: As në 2019-n s’ka hapje automatike të negociatave. Pak përparim

Kreu i Komisionit për BE në Bundestagun gjerman, Gunther Krichbaum, sheh pak përparim sa u takon kushteve që Shqipëria duhet të plotësojë për çeljen...

Manjani: Fal det e fal tokë, se ka thënë Hahn

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një statusi në facebook, thotë se ideja e kufijve Kosovë-Serbi, mbështetet nga BE-ja. Ai e lidh me vizitën e...

Dështimi me negociatat, Rama vijon vizitat por lë në shtëpi Bushatin

Pas turit në Europë, që ishte në kuadër të lobimit për çeljen e negociatave të Shqipërisë me BE-në, kryeministri Edi Rama ndodhet në Bullgari,...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com