Ballina Etiketimet Negociata

Etiketim: Negociata

Negociatat, Gjosha: Jo faj i Holandës dhe Francës por i Ramës....

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në një deklaratë për mediat, thotë se nuk është faji i Holandës dhe i Francës për dështimin e qeverisë...

Manjani-Ramës: JO për negociatat, nga dështimi për të bërë shtet

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në facebook, shkruan për negociatat e anëtarësimit me BE, ku thekson se qëndrimi negativ nuk erdhi...

Negociatat/ Xhaferi: Na është bërë padrejtësi

Në Tiranë po mbahet Samiti për Paqe i Europës Juglindore, ku kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, ka komentuar mosçeljen e...

Roland Qafoku: Edi Rama analist do të tallej me Edi Ramën...

Intervistë me gazetarin Roland Qafoku: E kam parë median të abuzojë, të bëjë gafa, të kërkojë falje. E kam parë median në shumë forma,...

Qëndrimi i Gjermanisë: Zgjidhja më e mirë, negociata të kushtëzuara për...

Kryetari i Komitetit të Punëve të Jashtme të Parlamentit Evropian dhe deputeti gjerman, David McAllister ka deklaruar sot se zgjidhja e mirë për negociatat...

Basha citon eurodeputetin McAllister: Dritë jeshile të kushtëzuar për Shqipërinë

Përmes një postimi në facebook, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka cituar eurodeputetin McAllister, ku thotë se për Shqipërinë ka dritë jeshile të kushtëzuar...

Kryemadhi: Rama luajti me ëndrrën e shqiptarëve

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, pas mbledhjes në selinë blu me aleatët e opozitës, ndër të tjera tha se kryeministri Edi Rama luajti me...

Ekskluzive/Duma: Për 6 vite, Rama iu hakërrye Europës, tani mban peng...

Intervistë për "Koha Jonë", ish-deputetja e PD-së, Grida Duma: Vendimi është vulosje e faktit që nuk ka Europë me këtë qeveri dhe duhet kryer ndryshimi Intervistoi:...

Dështimi me negociatat. 90% e shqiptarëve: Rama të japë dorëheqjen

Bllokimi i negociatave ka sjellë reagime të forta të qytetarëve kundër qeverisë “Rama”. Sondazhet dëshmojnë se pakënaqësia ka arritur në nivele maksimale. Një sondazh në...

Pa kaluar 24 orë, Cakaj në konferencën e dytë

Pas refuzimit të Këshillit të Ministrave për çeljen e negociatave të anëtarësimit, kryeministri Edi Rama dhe Gent Cakaj, ministër i Jashtëm në detyrë, dolën...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com