Ballina Etiketimet Ndeshjet

Etiketim: ndeshjet

Rikthehet sot Kupa e Shqipërisë, duele të thjeshta për të mëdhatë

Futbolli shqiptar do të rikthehet sot me ndeshjet e para të Kupës së Shqipërisë, të vlefshme për fazën e 1/16-ave. Takimet do të zhvillohen...

FSHF sposton dy javët e fundit të Superiores për arsyen e...

Java e 35-të e Kategorisë Superiore nuk do të luhet të shtunën e 25 majit, por një ditë më pas. Është ky vendimi i marrë...

Italia “lan duart” me Europën, Napoli një zhgënjim total

Napoli ishte ekipi i fundit italian që mbante lart flamurin “azzurr” por as ekipi i Ancelottit nuk arriti të vë në jetë përmbysjen e...

FSHF merr vendimin për zhvillimin e ndeshjeve

Futbolli në Shqipëri do të rinisë të martën. Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi zhvillimin e sfidave te Kupës. Partizani-Luftëtari dhe Teuta-Kukësi do të luhen...

Arsenal-Manchester United/ Ja ndeshjet që do të luhen sot

Sot vazhdojnë të luhen ndeshjet e javës së 30 në kampionattet më elitare të botës. Kryendehsja e sotme është ajo mes Arsenal dhe Manchester United....

FOTO/ Këto janë ndeshjet që do luhen sot

Sot do luhen ndeshjet e mbertura të havës së 20 në Premier League. Do ketë ndeshje të vështira për Chelsea e cila përballet me...

Roma fiton derbin ndaj Lazios, ndeshje për t’u harruar për Strakoshën...

Roma fiton derbin e kryeqytetit italian ndaj Lazios, duke kaluar momentin e vështirë të javëve të fundit. Skuadra e Di Francescos ka triumfuar 3-1...

Java e 33-të e Superligës, sfida vendimtare për Europën dhe mbijetesën

Kategoria Superiore nuk ndalet, teksa nesër do të luhen të gjitha ndeshjet e javës së 33-të, ku spikasin disa ndeshje që mund të vendosin...

Superliga nesër luan javën e 32-të, sfida vendimtare për Europën dhe...

Kategoria Superiore luan nesër të gjitha ndeshjet e javës së 32-të, të ndara në dy fasha orare të ndryshme. Skënderbeu synon sigurimin edhe matematikisht...

Rusia gjobit 539 hotele teksa afrohen ndeshjet për Kupën e Botës

Agjencia ruse për mbrojtjen e konsumatorëve, Rospotrebnadzor, ka njoftuar se ka gjobitur 539 hotele për rritje të çmimeve në qytetet ruse që do të...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com