Ballina Etiketimet Ndërron jetë

Etiketim: ndërron jetë

Ndërron jetë aktorja e njohur

Ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare aktorja e njohur Stephanie Niznik. Ajo ka interpretuar në shumë seriale dhe filma të njohur si ”Everwood”, “Star Trek:...

Ndërron jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha

Pas një sëmundjeje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shkrimtari Rexhep Hoxha. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur...

E zuri dheu poshtë, ndërron jetë punëtori shqiptar në Itali

Një 44-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë. Viktima është 44-vjeçari Kastrijot Ndou. Ky i fundit po punonte për shtrimin e...

Ndërron jetë politikani legjendar

Politikani i njohur në Asamblesë Polineziane të Francës, René Kohumoetini, ka vdekur. Qeveria tha se ai vdiq nga sëmundja mbrëmë në kryeqytetin, Papeete. Presidenti, Edouard Fritch,...

Bie nga lartësia, ndërron jetë rrugës për në spital

Një 60-vjeçar në zonën e Saukut ka rënë nga lartësia dhe ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital. Sipas të dhënave të para të...

Ndërron jetë e veja e Millosheviç pas 16 vitesh në arrati

Mirjana Markoviç, gruaja e ish presidentit jugosllav Slobodan Millosheviç, vdiq dje në Moskë në moshën 77-vjeçare, raportoi agjensia e lajmeve Tanjug, duke cituar informata...

Komediani i njohur ndërron jetë në skenë gjatë shfaqjes

Komediani i njohur Ian Cognito ka ndërruar jetë në skenë gjatë kohës që ka qenë duke performuar. 60-vjeçari u ul në një stol duke...

Ndërron jetë gruaja e cila u përplas nga makina 5 ditë...

Zelije Caka, gruaja që u përplas nga makina pesë ditë më parë ndërroi jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. Një automjet e përplasi atë...

Ndërron jetë drejtori i Doganës në Vlorë

Ka ndërruar jetë në spitalin e Sanatoriumit, drejtori i Doganës në Vlorë, Esat Cemollari. Cemollari 55 vjeç, vuante nga një sëmundje e rëndë ku prej...

Sherr me bashkëshorten, piloti përplas avionin dhe ndërron jetë (Video)

Një pilot raportohet se ka përplasur qëllimisht avion, me qëllim që të vriste bashkëshorten e tijpas një sherri të krijuar me të. Ngjarja e...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...