E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Ndërkombëtarët

Etiketim: ndërkombëtarët

Pedagogu: Ndërkombëtarëve u ka humbur busulla, nuk dinë ku të drejtohen

Pedagogu Rezart Prifti i ftuar në emisionin “Ekopolitikë” në RTV Ora u shpreh se ndërkombëtarët në Shqipëri kanë humbur drejtimin sepse nuk dinë kujt...

Basha mesazh për ndërkombëtarët: Beteja është e jona

“Shpëtimi nuk do të na vijë nga jashtë”. Këtë mesazh përcolli kreu i PD-së, Lulzim Basha për ndërkombëtarët nga protesta madhështore në Buvelardin ''Dëshmorët...

Mbështetje nga ndërkombëtarët? Nënkryetari i PD: DASH flet për regjimin kriminal...

Në fjalimin pas 30 qershorit, kryeministri Edi Rama falenderoi edhe faktorin ndërkombëtar, për rezistencën e palëkundur. Ka pasur dhe a ka ende opozita një...

Basha ndërkombëtarëve: Ikja e Ramës, e panegociueshme

Kreu i opozitës Lulzim Basha iu drejtua ndërkombëtarëve gjatë fjalës përpara protestuesve, duke deklaruar se kushti i opozitës për largimin e Edi Ramës është...

Eriol Braimllari: Ndërkombëtarët të shohin në sy krimin, trafiqet dhe korrupsionin

Sekretari për Politikën e Jashtme në Lëvizjen Socialiste për Integrim, Eriol Braimllari ishte i ftuar pasditen e djeshme në një intervistë në televizionin Scan,...

Grida Duma: Radha e qumështit dhe kandidatët që morën mandatet

Intervistë për "Koha Jonë", ish-deputetja e PD-së, Grida Duma: Opozita po e tërheq zvarrë të gjithë axhendën dhe ekzistencën e Ramës Intervistoi: Redjon Shtylla Një foto...

Spaho: Faktori ndërkombëtar po ndërgjegjësohet për vendimin e opozitës

Vendimi i opozitës së bashkuar për djegien e mandateve është pritur me nota kritike nga disa përfaqësi të huaja. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond...

Si po përpunon opinion e huaj propaganda e Edi Ramës

Reagimi i parë i kryeministrit Rama ndaj krizës ku ai po gjendet është përpunimi dhe mbajtja nën ndikimin e tij të opinionit ndërkombëtar dhe...

“Saliu po përgatitet për grusht shteti”, Berisha publikon videon që Rama...

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka shpërndarë një video në të cilën ai flet gjatë punimeve të një seance plenare në të cilën dëgjohet ti bëjë...

Protesta zgjoi ambasadorët, mos na e paketoni Ramën si zgjedhje properëndimore...

Nga Mark MARKU Me ndërkombëtarët apo pa ndërkombëtarët? Me SHBA-në, me BE-në, apo kundër tyre? A jo, jo, refuzoj t’i përgjigjem kësaj pyetje. Refuzoj të...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...