E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Nazmi Goxhaj

Etiketim: Nazmi Goxhaj

Vijojnë kërkimet për Nazmi Goxhaj, 3 muaj pas zhdukjes

Prej 3 muajsh rezulton ende në kërkim për policinë e Fieri, 54 vjeçari Nazmi Goxhaj. Rasti i këtij të fundit u publikua rreth 3...

U pa të hidhej në lumin Seman, policia nis kërkimet për...

Policia e Fierit ka nisur kërkimet për një qytetar nga Fieri, Nazmi Goxhaj, familja e të cilti nuk ka më asnjë njoftim prej tij. Sipas disa...

Po vinte nga Greqia, zhduket 54 vjeçari fierak. Ja emri

Një 54-vjeçar fierak është zhdukur dhe ka humbur kontaktet me familjen e tij, teksa kthehej nga Greqia . Sipas informacioneve mësohet se ka humbur kontaktet...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...