E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Nata e Grave

Etiketim: Nata e Grave

“Nata e Grave” në Madrid, mijëra protestues kundër dhunës në familje

"Emergjenca feministe", siç e kanë quajtur organizatorët, ka hedhur rrënjë në mbi 200 qytete spanjolle por edhe në Parisin, Lisbonë dhe Buenos Aires. Dhuna në...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...