E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Nasip Naco

Etiketim: Nasip Naco

Nasip Naço, Ramës: Dëgjoje vullnetin e popullit. Sot t’a dha verdiktin

Ish-deputeti i LSI-së, Nasip Naço në një reagim pas protestës së sotme të opozitës, fton kreun e qeverisë Edi Rama që të lexojë siç...

Naço: Qeveria ka nisur me presionet, por ne do ti rezistojmë

Ish-deputeti i LSI-së, Nasip Naço në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar deklaroi se mazhoranca ka nisur nga presionet, por ne do ti rezistojmë Fjalimi i Nasip...

LSI-Ramës: Zhblloko buxhetin e bashkisë Skrapar, s’merr vota

Deputeti i LSI-së, Nasip Naço në një deklaratë për mediat ka kërkuar zhbllokimin e buxhetit të bashkisë Skrapar. Naço, teksa iu drejtua Ramës tha...

Naço: Mazhoranca përbetohet për Reformën në Drejtësi por s’pranon të votojë...

Deputeti i LSI-së, Nasip Naço, në fjalën në kuvend ku shpreh se maxhoranca përbetohet për Reformën në Drejtësi por që sipas tij, nuk pranon...

Nasip Naço: S’ka një drejtësi të barabartë për të gjithë, PS...

Deputeti i LSI-së Nasip Naço në fjalën e tij në takimin me strukturat e LSI-së në Kuçovë u ndal te Reforma në Drejtësi, për...

Nasip Naco: Rilindasit po sillen si pushtues me Shqipërinë. Demokracia është...

Në kuadër të takimeve me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim, deputeti Nasip Naço zhvilloi një takim me strukturat e LSI-së në Berat. Gjatë fjalës...

Naço: KLD, llumi i sistemit të drejtësisë. Ja përse nuk e...

Opozita ka vendosur të bojkotojë seancën e ditës së sotme, ku Kuvendi pritet të kalojë në votim një ndryshim në projektligjin e magjistraturës, votim...

LSI rrëzon PS-në, nuk jep konsensus për ligjin e Prokurorëve dhe...

Lëvizja Socialiste për Integrim, refuzoi sot propozimin e mazhorancës, duke mos i dhënë konsensusin për miratimin e ligjit për “Për statusin e gjyqtarëve dhe...

I akuzuar nga opozita për grabitje pronash, Alket Hyseni shfaqet i...

Komisioni i Ligjeve është përfshirë nga debate të ashpra mes deputetit të LSI-së, Nasip Naço dhe socialistit Alket Hyseni, i akuzar nga opozita lidhur...

Protesta e opozitës, Naço thirrje qytetarëve: Të bashkohemi kundër arrogancës së...

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga protesta e ditës së nesërme, ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...