E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Naser Gashi

Etiketim: Naser Gashi

Lirimi i Gashit, gjykata zbut masën për shefin e komisariatit

Hetimet për lirimin nga ambientet e komisariatit të Kukësit të kosovarit Naser Gashit, janë zhvendosur në Prokurorinë e Lezhës. Shefi i komisariatit të Kukësit,...

Lirimi i trafikantit Naser Gashit, Krimet e Rënda japin masën e...

Krimet e Rënda kanë dhënë sot masën e sigurisë për katër policët e Kukësit që dhanë vendimin për lirimin e  Naser Gashit, të dënuar...

“Mafia kontrollon policinë dhe prokurorinë”. Flet ish-nëndrejtori i Policisë Kukës

Nga Basir Çollaku - Rrëfimi për Shijak Televizion, i drejtuesit Shkëlqim Pepkolaj. Çfarë ndodhi me trafikantin Naser Gashi dhe laboratorin e heroinës. A u paguan para...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...