E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Narkotrafiku

Etiketim: narkotrafiku

Qeveria nuk është zgjidhja e problemit të narkotrafikut

Nga: Shezai Rrokaj Kjo Qeveri nuk e zgjidh dot problemin e narkotrafikut, sepse ai është krijesë e saj dhe ajo krijesë e tij. Ndërkombëtarët duhet...

Basha: Me Ramën kryeministër, dyert e BE të mbyllura për Shqipërinë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaron se me Ramën kryeministër dyert e Bashkimit Europian do të jenë të mbyllura për Shqipërinë. "Zgjidhja e çdo...

EDITORIAL

86 për qind e shqiptarëve kërkojnë të arrestohen politikanët e përgjuar

Shqiptarët kërkojnë arrestime pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta Bild. Këtë të mërkurë në emisionin...

FORUM

“Mos e rruaj k…”/“Të qeverisur nga një tufë p***sësh”

Nga Basir Çollaku Mos e rruaj k.. Mos e çaj k.. Mos të të haj k.. Ata janë k.. Ku pyesim ne...

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...