E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Nard Ndoka

Etiketim: Nard Ndoka

Intervistë/Ndoka: Meta të shpërndajë Kuvendin, Opozita të nis protestat

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, në një intervistë për ''Koha Jonë'', thotë se: Nga Institucioni i Presidentit të Republikës, kërkojmë që të mbrojë Republikën Intervistoi: Redjon...

Zgjohuni ambasadorë!

Nga Nard Ndoka - Ku po shkon o Edi Rama kështu?! Zgjohu Sandër, mos u fut në mekat më shumë se kaq, apo je verbuar...

Nëse do ishte një ditë kryeministër, Ndoka tregon ç’do bënte me...

E mbushur me batuta dhe mesazhe politike, ka qënë bashkëbisdimi i kryetarit të PDK, Nard Ndoka, në një emision në RTV Ora. Ndokës iu...

Ndoka: Protesta, nëse Rama nuk plotëson 9 kushtet e Bundestagut

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, tha se nëse kryeministri Rama nuk do të ketë dakordësi për plotësimin e kushteve të Bundestagut, atëherë protestat e...

Ndoka: 9 kushtet e Bundestagut ose bëjmë protesta

Protestat e opozitës do të vijojnë nëse kryeministri Edi Rama nuk do të ketë dakordësi për plotësimin e kushteve të Bundestagut. Kreu i PDK-së,...

Nard Ndoka i kthen reston Ramës: O shoku ke ik për...

Në një konferencë për mediat, kreu i qeverisë është shprehur që është faji i tij që Franca dhe Gjermania kanë qasje të ndryshme për...

Ndoka: Ky gishti i takon Edi Ramës, sipas raportit të fundit...

Nard Ndoka, kryetari i PDK-së, ka dhënë opinionin e tij për gjestin fyes të Ambasadorit të OSBE në Tiranë, Berndt Borchard, ndaj protestuesve të...

Ndoka zbulon detaje: Aleatët i kanë kërkuar Bashës protesta para 18...

Kryetari i Kristian-Demokratëve Nard Ndoka në fjalën e tij në emisionin “Real Story” ka zbuluar një fakt tepër interesant. Ndoka tha se aleatët opozitarë i...

Nard Ndoka: Rama e ka pijen e keqe

Kreu i PDK-së Nard Noka se kryeministri është pijedashës. Në intervistën për "Late Night Show" në RTV Ora, ai rrëfeu se Rama jo vetëm...

Ndoka: Në një shtet të së drejtës Rama duhet të dënohej...

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka i ftuar në emisionin "Arena" në RTV Ora u shpreh se në vendet e shtetit të së drejtës...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...