Ballina Etiketimet Namik dokle

Etiketim: namik dokle

Ceremoni për Luan Hajdaragën në Shkup. Presidenti Meta: Një personalitet i...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë sot në ceremoninë përkujtimore të Prof.Dr Luan Hajdaragës që u zhvillua në Universitetin Ndërkombëtar të Strugës në...

Namik Dokle: Na ishte një herë një PS

Pak ditë më parë një grup socialistësh të vjetër të kësaj partie janë mbledhur në një drekë shoqërore për të kujtuar kohët e vjetra...

Ish-kryeparlamentari, kritika formimit intelektual të deputetëve të PS

Pak ditë më parë një grup socialistësh të vjetër të kësaj partie janë mbledhur në një drekë shoqërore për të kujtuar kohët e vjetra...

Majko mesazh Ramës: Deputetët e PS në vitet ’92-’96 ishin më...

Një pjesë e deputetët e Partisë Socialiste gjatë viteve 1992 - 1996 kanë zhvilluar dje një takim. Në fotot e postuara në rrjetet sociale...

Namik Dokle marton djalin, çifti betohet para kryebashkiakut Veliaj

Bleron Dokle, djali i ish-deputetit socialist, Namik Dokle i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë dashurinë e tij me Ornela Belën. Por...

Politika zgjohet pas krimit makabër: Ligje më të ashpra për armët...

Masakra çnjerëzore e Selenicës, ku u vranë barbarisht 8 persona mes të cilëve fëmijë e gra, ka shokuar opinionin publik. Krimi, më i rëndi...

Masakra në Vlorë/ Reagon ish-deputeti i PS: Të mblidhet urgjent parlamenti...

Pas masakrës tragjike që ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Resulaj të Vlorës, ku mbetën të vrarë 8 persona dhe 6 të tjerë...

Çfarë duhet bërë pas masakrës tragjike?

Nga Namik Dokle - Lajm tronditës! Masakër me tetë të vrarë. Tragjedi e madhe në familjet e tyre. Dhimbje e pakufi për viktimat. Çfarë duhet bërë...

“Pas 100 vitesh do pyesin; dini gjë kush ka qenë Nano,...

Namik Dokle ka përkujtuar sot, një vjetorin e ndarjes nga jeta të shkrimtarit Dritëro Agolli. Ai thotë se Agolli do të mbetet një emër që...

Namik Dokle mesazh Ramës: Politika dhe letërsia duan pasion, nuk bëhen...

Pas 27 vitesh në politikë dhe 8 legjislaturash në Kuvend, tërheqja e Namik Dokles nga politika aktive u cilësua surprizë. Por vetë ish-deputeti i Partisë...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com