Ballina Etiketimet Naftën ruse

Etiketim: naftën ruse

”Naftën firmës ruso-serbe”, Paloka akuza të forta Ramës

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, bën një akuzë të fortë ndaj kryeministrit Edi Rama, se ai po i jep naftën shqiptare firmës ruso-serbe...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com