Ballina Etiketimet Myslim Murrizi

Etiketim: Myslim Murrizi

Inspektimet në biznese, Murrizi-Denajt: Kontrolle preferenciale

Në interpelancë me Ministren e Financave, Anila Denaj, deputeti Myslim Murrizi tha se qeveria nuk guxon të kryejë inspektime tek bizneset e mëdha që...

“Mendova se do flisni për tërmetin e Gjiknurit”, Myslim Murrizi akuza...

Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në parlament tha se dëgjoi anëtarët e maxhorancës, teksa ata folën për tërmetin që ra në Shqipëri. Murrizi...

Ruçi, “opozitës së re”: Jeni në Kuvend edhe për pak kohë,...

Kërkesa për Kuvendin që të ndërhynte për të ndihmuar deputetët e “opozitës së re” për të përfituar kredi të buta, ka demaskuar dhe qëndrimin...

E quajti “pjeshkëz”, Avokatja e Popullit i kthehet nënkryetarit të Kuvendit

Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca, ka reaguar për herë të parë në një dalje televizive pas etiketimeve fyese dhe seksiste të përdorura kundrejt saj...

“Saimir Tahiri mund të plasë filmimet në orën 16:00”, Murrizi deklaratë...

Deputeti Myslim Murrizi ka bërë një deklaratë të fortë në foltoren e Kuvendit, teksa ka komentuar procesin ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir tahiri, për...

Edhe pse s’ka parti Murrizi deklaron: Do të bëj listë të...

Deputeti Myslim Murrizi, i ftuar në RTV Ora, në emisionin “Arena” ka paralajmëruar se ai do të hartojë një listë të re për deputetë. Pjesë...

“Kanceri është sistemi bastard i 1998” Murrizi: Ndryshimet në Kod si...

Në replikë me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla deputeti i opozitës në parlament, Myslim Murrizi tha se edhe pse i akuzojnë...

Fondacioni ”Down Syndrome Albania”: Myslim Murrizi të japë dorëheqjen

Nuk ka mjaftuar ndjesa nga deputeti dhe nënkryetari i Kuvendit, Myslim Murrizi, i cili e cilësoi njërin prej ndjekësve të tij në facebook si...

Këngëtari në protestën kundër deputetit Murrizi (FOTO)

Përballë Parlamentit të Shqipërisë, teksa deputetët e maxhorancës ishin duke hyrë në sallë, pas një sezoni veror, jashtë po protestohej. Në mesin e protestuesëve...

Myslim Murrizi merr “frenat” e Kuvendit (FOTO)

22 ditë pas zgjedhjes si nënkryetar i Parlamentit të Shqipërisë, Myslim Murrizi, ka drejtuar seancën e parë plenare këtë të enjte. I gjithë debati...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com