Ballina Etiketimet Mynyr Koni

Etiketim: Mynyr Koni

Rrëmbimi i Kopshtit Botanik, reagon Koni: E paligjshme, akuza për …

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka reaguar me anë të një deklarate për rrëmbimin e Kopshtit Botanik që po i bën qeveria...

Mynyr Koni: Presidenti Meta, qëndrim prej shtetari

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni është rikthyer në detyrë, pas 3 javësh pezullim nga detyra. Në një intervistë për ''RTV Ora'', Koni...

Vendimi i Metës për rektorin, Vokshi: I drejtë dhe i saktë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka reaguar pas dekretit e Presidentit të Republikës Ilir Meta për Rektorin e Universitetit të Tiranës Mynyr Koni. Në...

Presidenti Meta rrëzon ministren e Arsimit, nuk dekreton shkarkimin e rektorit...

Presidenti Ilir Meta ka refuzuar sot kërkesën e Ministrisë së Arsimit për shkarkimin nga detyra të Rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Në arsyetimin...

Mynyr Koni: Si më shantazhoi Dhori Kule në bashkëpunim me mazhorancën

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, ku ka rrëfyer arsyet përse është pezulluar...

LETRA/ Pezullimi si rektor i UT, Mynyr Koni kërkon ndihmën e...

Mynyr Koni reagon pasi u pezullua nga detyra e Rektorit të Universitetit të Tiranës. Ai thotë se një gjë të tillë e priste “pas...

Koni: Vendimi i Shahinit politik dhe i porositur

Rektori i pezulluar i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni nga studio e lajmeve në RTV Ora teksa komentoi vendimin e ministres së Arsimit, Besa...

MAS kërkon shkarkimin, reagon rektori i UT-së, Mynyr Koni

Rektori i Universitetit të Tiranës,Mynyr Koni ka reaguar përmes një postimi në facebook, pas vendimit për pezullim të tij nga Ministria e Arsimit. “Sapo mësova...

Rama shigjeton rektorin Koni: Doktorët e shkencave janë si shalqi

Kryeministri Edi Rama, gjatë bashkëbisedimit me studentët për Programin Kombëtar të Praktikave të Punës ka sulmuar sërish pedagogët. Shefi i qeverisë u ndal edhe...

Mynyr Koni reagon ashpër ndaj akuzave të Ramës

Pas akuzave të bëra nga kryeministri i Shqipërisë në adresë të tij, ka reaguar në “Facebook” Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Ai...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com