Ballina Etiketimet Muzika

Etiketim: muzika

Muzika bashkon Veriun e Jugun, tre netë aheng në oborret karakteristike...

Rrugëtoi për 3 net me radhë në oborret e banesave karakteristike të Shkodrës. Në vitin e shtatë të tij, ahengu shkodran solli risi, pasi...

Muzika bashkon veriun dhe jugun në Shkodër

Për 3 netë me radhë në oborret e banesave karakteristike të Shkodrës, ahengu solli risi, pasi përveçse bashkoi veriun me jugun, nata finale iu...

Irma Libohova: Dikur kënga dëgjohej, sot vetëm shikohet

Këngëtarja e njohur shqiptare në një intervistë për gazetën “Koha Jonë” flet për lidhjen me muzikën, kolegët, miqtë, kalendarin e aktiviteteve, si dhe ku...

Dëgjo, muzika më unike në botë: Muzika e ujit!

Kjo është muzika unike në botë: muzika e ujit në Vanuatu, interpretuar nga femrat e këtij fisi. Nuk duhen fjalë... https://www.facebook.com/franceinter/videos/510404816394534/?t=0

“Muzika që dëgjojmë sot nuk do ekzistojë mbas 10 vitesh”

Vinod Khosla, një sipërmarrës miliarder beson se ne nuk do të dëgjojmë më muzikë pas një dekade. Në vend të kësaj, do të dëgjojmë...

Skandali seksual “pushton” muzikën, një tjetër yll largohet nga industria

Një tjetër yll i zhanrit muzikor "K-pop" në Korenë e Jugut është detyruar të largohet nga biznesi i muzikës për shkak të përfshirjes në...

Ariana Grande: Muzika më shpëtoi jetën

Ariana Grande po përgatitet për turneun e saj Sweetener, që do nisë me 18 mars. Por përpara se të performojë në stadiume, ylli i...

Shkëputet nga muzika? Flori: Më vijnë mesazhe që mi mbushin sytë...

Nuk ka kush që nuk është shokuar nga postimet e fundit të këngëtarit Flori Mumajesi në "Instagram", duke filluar që nga titujt "e koduar" të këngëve...

Kërcënoi se do tërhiqej nga muzika, Michael Buble bën lajmërimin e...

Disa javë pasi tha se do të tërhiqej nga muzika, këngëtari Michael Buble surprizoi fansat me një lajm të befasishëm. Ai njoftoi të enjten se...

Nëse muzika ju rrënqeth, truri juaj është i veçantë

A ju rastis ndonjëherë që gjatë kohës që jeni duke e dëgjuar një muzikë t’ju rrënqethet trupi? Matthew Sachs e ka provuar këtë ndjenjë,...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com