E hënë, Nentor 11, 2019
Ballina Etiketimet Murgeshat

Etiketim: Murgeshat

Murgeshat tregojnë historitë e abuzimit seksual në dyert e kishës

Abuzimi i murgeshave prej priftërinjve e peshkopëve në Europë, Afrikë, Amerikën e Jugut dhe Azi është raportuar në Vatikan që në vitet ’90. Lajmet...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com