E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Murat Ahmet Yörük

Etiketim: Murat Ahmet Yörük

Ambasadori turk: Gulenistët i keni në arsim dhe shëndetësi

Ambasadori i Turiqsë në Shqipëri, Murat Ahmet Yörük ka publikuar një opinion që celebron sipas tij fitoren e demokracisë turke mbi grushtin e shtetit...

Ambasadori turk: Shqipëria pikë kyçe në Ballkan, gjithmonë do i qëndrojmë...

Ambasadori turk në Shqipëri, Murat Ahmet Yoruk foli nga Korça për marrëdhëniet mes dy vendeve. Ambasadori u shpreh se Turqia ka qenë gjithmonë pranë Shqipërisë...

Ambasadori turk: Të rritet bashkëpunimi mes nesh

Ambasadori turk, Murat Ahmet Yorük ka vizituar bashkinë e Korçës. “Jam i kënaqur që vizitoj qytetin tuaj. Është qytet shumë i bukur, që të...

Ina Nuka, vizitë falënderimi në Ambasadën turke në Tiranë

Punonjësja e Policisë Ina Nuka, e cila mbeti e plagosur gjatë protestës së 22 Nëntorit përpara Parlamentit të Shqipërisë, paraditen e sotme, së bashku...

Ambasadori i Turqisë: Shqipëria, perla e papërpunuar e Mesdheut

Ambasadori i republikës së Turqisë në Shqipëri, Murat Ahmet Yörük, në një intervistë për emisionin “Diplomaticus” të gazetarit Erion Kaçorri që do të transmetohet...

Reagon ambasadori turk: Investimet janë në të mirë të dy vendeve...

Ndërtimi i aeroportit të ri në Vlorë nga konsciumi që po ndërton aeroportin më të më madh në botë në Stamboll, ka përhapur opinione...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com