Ballina Etiketimet Mungesa

Etiketim: mungesa

Messi s’është më i njëjti, nuk shënon prej 5 muajsh te...

Lionel Messi nuk e ka nisur aspak mirë sezonin, pasi dëmtimet nuk e kanë lënë që të luajë në vazhdimësi. Futbollisti argjentinas nuk shënon...

“S’mund të jem thyer”, zbulohet dialogu i Messit me mjekët pas...

Leo Messi është ndalur sërish mbrëmjen e djeshme. Ylli argjentinas është dorëzuar në ndeshjen ndaj Villarreal duke u detyruar që të braktiste fushën e...

Shenjat që tregojnë se trupi juaj ka nevojë për vitaminë D

Vitamina D është një vitaminë e tretshme që ndikon shumë në sistemet e trupit tonë nga sigurimi i furnizimit me kalcium ndaj eshtrave tona,...

Mënyrat se si të kuptoni nëse keni ose jo mungesë të...

Simptomat e mungesës së vitaminës D mund të mos jenë të dukshme. Nëse vëreni ndonjë nga këto shenja, merrni në konsideratë vizitën e mjekut...

Sëmundjet që krijohen nga mungesa e vitaminës F

Vitamina F luan rol të madh në krijimin e bilancit mbrojtës dhe paraqet bazën për të sintetizuar acidet e tjera të ngopura yndyrore, thonë...

Interi me 3 mungesa të mëdha për duelin e fundjavës në...

Luciano Spalletti pritet të ketë 3 mungesa të rëndësishme për duelin e fundjavës kundër Frosinones. Fillimisht u lëndua Sime Vrsaljko ndërsa sot edhe braziliani Dalbert...

Mungesa e Ronaldos, Real Madrid ka 5 orë që nuk shënon

Real Madrid po kalon një moment të vështirë. Galaktikët kanë pesë orë dhe 19 minuta pa shënuar gol në La Liga dhe Champions duke...

Shqiptarët e Zvicrës e bënë për “spital”, Neymar humbet sfidën me...

Neymar rrezikon që të mos luajë në ndeshjen e radhës në Kupën e Botës, pas ndeshjes shumë të vështirë ndaj Zvicrës. Ylli brazilian pësoi...

Berisha kërkon bashkim e PD; Ja kush mungon në parlament

Ish-kryeministri Sali Berisha tha mbrëmjen e së mërkurës në ABC News se ai nuk përfshihet në luftën e brendshme në partinë që ka drejtuar...

25 “ushtarët” e Panuccit kundër Turqisë, risitë dhe mungesat e listës...

Më 13 nëntor, ekipi kuqezi do të luajë në Antalia ndeshjen miqësore me Turqinë. Për këtë, tranjeri i ekipit shqiptar, Christian Panucci në një...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com