E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Motrat Kardashian

Etiketim: motrat Kardashian

Një nga motrat Kardashian lë reality-shown, rrezikohet fama e familjes?

“Keeping up with the Kardashians” do të ndryshojë rrënjësisht. Edhe pse prej disa muajsh thashethemesh qarkullojnë nëpër media, Kourtney konfirmoi zyrtarisht se po bën...

FOTO/ Motrat Kardashian kanë fituar miliona, nuk do ta besoni me...

Motrat Kardashian kanë fituar 150 milionë dollarë Kur bëhet fjalë për show-n e tyre, që ka nisur para pesë vjetësh, askush nuk ka pritur se...

Motrat Kardashian nuk lejojnë kunatën që të marrë mbiemrin e tyre

Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian nuk kanë lejuar kunatën e tyre Blac Chyna që të marrë mbiemrin e tyre. Ndonëse ajo është nusja e vëllait...

“Paradë të pasmesh” nga motrat Kardashian

Kourtney Kardashian duket se i pëlqen të pasmet e motrës së saj. 37-vjeçarja shpërndau në Snapchat një foto të fundshpinës së motrës së saj...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...