E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Moti

Etiketim: moti

Parashikimi i motit 17 Nëntor

Sipas MeteoAlb, Shqipëria do të zotërohet nga kthjellime si dhe vranësira të herë pas hershme ku vranësira më të dukshme do të ketë në...

Paralajmërimi: Kujdes sot pasdite, do të ketë shtrëngata shiu në këto...

Reshjet e shiut nuk do të ndalen këtë fundjavë. Do të jenë intensive në qarqet Shkodër, Kukës dhe Vlorë ndërsa në qarqet e tjera...

Parashikimi i motit, ja çfarë pritet sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm ku do të kemi reshje dhe stuhi shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë...

Rrufe dhe shtrëngata / Ja si do të jetë moti për...

Për javën në vijim mbi vendin tonë pritet ndikimi i kushteve të paqëndrueshme atmosferike dhe mot i ‘agravuar’. Duke nisur nga dita e Hënë nga...

Mos dilni pa çadër, rikthehen reshjet e shiut

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me alternime vranësirash por që do të sjellin reshje lokale shiu në...

Nesër mos harroni çadrat, tetori mbyllet me shi

Duke nisur nga e enjtja e 31 tetorit mos harroni të merrni me vete çadrat dhe të visheni ngrohtë. Shirat do të nisin ditën...

Parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku...

Vazhdon koha me diell, ky ëshë parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

Temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

Ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb,...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...