E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Morgan Freeman

Etiketim: Morgan Freeman

FOTO/ Morgan Freeman mban në xhaketën e tij flamurin e Kosovës

Aktori Morgan Freeman është i dashur dhe i pëlqyer dhe nga publiku shqiptar. Por së fundmi aktori i ka suprizuar të gjithë pasi në xhaketën...

Morgan Freeman mban në xhaketën e tij flamurin e Kosovës

Aktori legjend Morgan Freeman është i dashur dhe i pëlqyer dhe nga publiku shqiptar. Por së fundmi aktori i ka suprizuar të gjithë pasi në...

Skandali seksual godet dhe Morgan Freeman, 8 femra kundër aktorit të...

Morgan Freeman është akuzuar për ngacmime seksuale nga disa femra, përfshi dhe reporterët që kanë mbuluar filmat e tij, sipas një raporti të ri. 16...

Masakroi 25 herë me thikë mbesën e aktorit të njohur, droga...

Burri që vrau mbesën e aktorit të famshëm Morgan Freeman pasi e theri 25 herë me thikë para shumë dëshmitarëve është shpallur i pafajshëm. Lamar...

Aktori i njohur Morgan Freeman “masakron” serbët, tërbohet Beogradi

Aktori i njohur i Hollivudit, Morgan Freeman, është në qendër të një debati të rihapur për konfliktet ballkanike. Dokumentari i Freeman, “Historia e ne të...

Kam jetuar gabim! Fjalimi më i bukur nga Morgan Freeman

Nga Morgan Freeman Të kisha më shumë nuk ishte e mjaftueshme Unë jam 80 vjeç dhe fatkeqësisht jam shtrirë në një krevat spitali. Kam miliona dollarë në...

Fituesi i Oscar i shpall “luftë” Rusisë: Na sulmuan! Reagon Kremlini...

Aktori amerikan Morgan Freeman i ka shpallur luftë Kremlinit, duke akuzuar Rusinë se ka sulmuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Videoja e realizuar prej...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...