Ballina Etiketimet Moratti

Etiketim: Moratti

Ish-presidenti i Interit, Moratti: Juventusi ishte spektakolar, zikaltrit me Conten…

Juventusi fitoi me rezultatin 2-1 derbin e Italisë përballë Interit e vlefshme për javën e 7-të në Serie A. Paulo Dybala në minutën e 4’...

Moratti: Conte është i zoti në punën e tij, Sensi si...

Massimimo Moratti nuk e harron Interin, madje vazhdon të mbetet tifozi numër një, edhe pse tashmë pa pasur asnjë aksion. Në prag të ndeshjes...

Moratti: Conte ka ADN-n e gabuar, Icardi më i mirë se...

"Conte është i mirë, është e dukshme që është i zoti". Massimo Moratti është entuziast për trajnerin e ri të Interit teksa e shpjegon...

Ironizon Moratti: Se di pse ndaj Juves, gjithmonë na ndodhin padrejtësi

Inter-Juventus nuk mbaron kurrë! Pas shumë polemikave pas ndeshjes së fundit në “San Siro”, ka folur edhe ish-presidenti Massimo Moratti: “Për shumë interesitë ishte...

Moratti: Është momenti për të shijuar klasiken e futbollit italian Juventus-Inter

Edhe ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, është shfaqur mjaft i lumtur për paraqitjet që po dhuron skuadra zikaltër në këtë sezon. Ai vlerësoi shumë punën...

Moratti: Interi ka rilindur, ky ekip është ndryshe nga ai i...

Ish-presidenti Massimo Moratti sot ka folur për herë të parë për punën e bërë nga Interi i ri i trajnerit Luciano Spalletti. Ata janë takuar...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...