E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Monumenti

Etiketim: Monumenti

Zëri i Amerikës: Rihapet Monumenti i Uashingtonit

Në kryeqytetin amerikan, të enjten u rihap për publikun Monumenti kushtuar George Uashingtonit, i cili ishte mbyllur prej disa vitesh për shkak të punimeve...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...