E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Monika Kryemadhi

Etiketim: Monika Kryemadhi

Kryemadhi: Koalicionet pas zgjedhjeve, dalim edhe forcë e parë

Deputetja Monika Kryemadhi, një nga figurat me peshë në LSI, ka bërë deklarata të forta sot nga “Këndi i ekselencës” në Vila 24 në...

VIDEO/ Kryemadhi paralajmëron: Pa opozitën, nuk ka demokraci

Deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi paralajmëroi sot shtyrjen e zgjedhjeve të 18 qershorit. Ajo la të kuptohet se s’mund të ketë zgjedhje nëse Partia...

Monika Kryemadhi zbulon gjithçka për familjen: Në fillim nuk e pëlqeva...

Ajo është një personazh shumë i njohur i politikës. E angazhuar shumë e re në FRESH dikur dhe sot bashkëshortja e një prej liderëve...

Monika Kryemadhi flet për aleancën me PS dhe shanset e Metës...

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi foli sot në emisionin “Kjo Javë”, të gazetares Nisida Tufa në News24 në lidhje me zhvillimet e...

Kryemadhi në Librazhd: Këtu s’ka ujë dhe rrugë, boll me pseudo-reforma!

Deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur hapur gjatë një takimi me banorët e Rrajcës, ditën e sotme në Librazhd. Kryemadhi u shpreh se në...

Kryemadhi inspekton punimet në aksin rrugor Elbasan-Banjë: Shqiptarët meritojnë rrugë me...

Monika Kryemadhi e shoqëruar nga Kryetari i Bashkisë së Cërrikut, Altin Toska dhe nga Sekretari i LSI-së për programin, Edmond Haxhinasto inspektuan punimet në...

Monika Kryemadhi, uron besimtarët bektashinj

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, znj. Monika Kryemadhi, uron besimtarët bektashinj me rastin e festës së Sulltan Novruzit Deputetja e Lëvizjes Socialiste për...

Kritikat e Monika Kryemadhit për arsimin. Reagon Ministrja Nikolla

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla i është përgjigjur deputetes së LSI, Monika Kryemadhi, e cila një ditë më parë kritikoi ligjin e arsimit të...

Kryemadhi: Bëmë kompromise për hir të koalicionit, por…

Në një takim me maturantët e qytetit të Lezhës, deputetja e e LSI-së Monika Kryemadhi, ka folur për ligjin e arsimit të lartë dhe maturën shtetërore....

Monika Kryemadhi: Kur u bëra nënë “e urreja” për vdekje Ilir...

Deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar dje në mbrëmje në emisionin “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në lidhje me temën “Sa të forta...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...