E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Monika Kryemadhi

Etiketim: Monika Kryemadhi

Kryemadhi, takim me strukturat e LSI-së në Vorë. Shpërndahen 200 karta...

Në kuadër të zgjedhjeve për Kryetar të Lëvizjes Socialiste për Integrim që do të mbahen në 6 nëntor, deputetja Monika Kryemadhi zhvilloi një takim...

Kryemadhi në fushatën e Rrokajt për kryetar të LSI-së: Vlerësojmë garën

Lëvizja Socialiste për Integrim vazhdon fushatën në kuadër të zgjedhjeve të brendshme të partisë që do të zhvillohen më 6 nëntor. Deputetja e LSI-së,...

Gjosha dhe Kryemadhi: LSI nuk është shtojcë e asnjërës parti

LSI nuk është shtojcë e asnjë partie politike në vend, por është një forcë që ka integritetin e saj. Me këto fjalë u është...

Monika Kryemadhi: Shqipëria ka nevojë për një parti të majtë të...

Lëvizja e Gruas për Integrim Gjirokastër zhvilloi Konventën e saj ku u zgjodh dhe Kryetarja e re Mirela Mamani. Të pranishëm ishin deputetët, Vangjel...

LGI zgjedh kryetaren në Gjirokastër

Lëvizja e Gruas për Integrim në Gjirokastër zhvilloi Konventën e saj ku u zgjodh dhe Kryetarja e re Mirela Mamani. E pranishme në këtë takim...

Gazeta “Koha Jone ” 28 prill 2016

Ja si kanë qenë Meta, Majko dhe Kryemadhi 25 vite më...

Forumi Rinor Eurosocialist ka hedhur në YouTube një video të kongresit të këtij forumi dy dekada më parë. Në pamje shihen ish-figurat e njohura të...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com