Ballina Etiketimet Monika Kryemadhi

Etiketim: Monika Kryemadhi

Kryemadhi: Nuk ulemi në tavolinë, pa u dënuar autorët e dosjeve...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një prononcim për emisionin “Opinion” në Tv Klan, deklaroi se nuk mund të ketë negociata me qeverinë, pa...

Takim Basha-Kryemadhi në selinë e PD, cilat do të jenë hapat...

Pas përfundimit të protestës së dhjetë të Opozitës së Bashkuar, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka hyrë në selinë e Partisë Demokratike. Ajo do të...

Kryemadhi: Më 30 qershor Rama mori goditje ballore

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi për mediat u shpreh se në 30 qershor Rama mori goditje ballore. E pyetur për votimin e komisionit hetimor...

Sulmi ndaj Lubonjës, Kryemadhi: Model që e frymëzon Edi Rama

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dënuar sulmin ndaj gazetarit dhe analistit Fatos Lubonja. Me një shënim në “Facebook”, e para e LSI-së thotë...

Kryemadhi fton shqiptarët në protestë: Nesër bashkë për një Shqipëri europiane

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka shpërndarë një mesazh VIDEO për të gjithë shqiptarët duke i ftuar që te vijnë në...

Kryemadhi: Beteja për standardet, s’kemi frikë nga Rama për në zgjedhje

E ftuar në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi theksoi se beteja e opozitës së bashkuar është...

Kryemadhi: Fryma e qëndresës ndaj regjimit është e jashtëzakonshme

Edhe pse fundjavë, Lëvizja Socialiste për Integrim ka vijuar me organizimin e strukturave për pjesëmarrjen në protestën e së hënës, me 8 korrik. Kryetarja e...

Kryemadhi: Më 8 korrik të gjithë bashkë për një Shqipëri Europiane....

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi shprehet se opozita është në këtë betejë për ti dhënë fund tranzicionit 30-vjeçar të vendit. Në një postim në Facebook,...

Kryemadhi: Nuk jemi në këtë beteje për të zgjidhur krizën e...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbledhur mbrëmjen e sotme strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë fjalës së saj, zonja Kryemadhi tha se...

Monika Kryemadhi politikania e vetme që del në fushata veshur thjesht...

Qëkur Monika Kryemadhi ka marrë drejtimin e LSI është vënë në “shënjestër” të portaleve për look-un e saj dhe veshjen e kuruar. Madje shumë, duke...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com