E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Monika Kryemadh

Etiketim: Monika Kryemadh

Kryemadhi: Vendimi i Gjykatës së Durrësit tregon ku po e çon...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një takim me strukturat e LSI-së në Lushnjë, duke komenntuar vendimin e dyshimtë të që dha sot Gjykata...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com