Ballina Etiketimet Momenti

Etiketim: momenti

VIDEO nga tragjedia në SHBA, momenti kur policia qëllon për vdekje...

Ky është momenti kur policët amerikanë  qëlluan për vdekje me armë zjarri, burrin që vrau nëntë persona në Ohio dhe plagosi 27 tjerë. Vrasësi i...

Thyhet rekordi: Për momentin, ky film po bën namin!

Një ndër filmat më të fundit të Netflix, “Murder Mystery” (Misteri i vrasjes) është parë nga gati 30.9 milionë llogari në vetëm tri ditët...

VIDEO/ Aksioni blic në Shkodër, momenti i arrestimit të 39-vjeçarit të...

Policia e Shkodrës ka dhënë detaje rreth aksionit që u mbajt mbrëmjen e djeshme, ku u arrestua një 39-vjeçar për armëmbajtje pa leje. Kontrollet nga...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com