E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Mohamed Salah

Etiketim: Mohamed Salah

Humbi ndjenjat kur po ndiqte makinën e Salah, ‘Ylli’ i Livepulit...

Mohamed Salah po largohej me makinë nga qendra stërvitore në Melwood, kur dy fëmijë të vegjël iu ngjitën nga pas dhe filluan të vraponin...

Liverpooli bën gati kontratën e jetës për Salah, i ofron 25...

Mohamed Salah mund të marrë një propozim për rinovim kontrate që do ta bëjnë një “faraonë”, duke e ngushëlluar pas eliminimit nga Kupa e...

“Të jesh egjiptian dhe të arrish këtu…”, ja çfarë tha heroi...

Mohamed Salah ka thënë se është shumë i lumtur që ia doli ta fitojë Ligën e Kampionëve pasi iu dha një mundësi e dytë...

“Zhduket” Mohamed Salah

Mohamed Salah është padyshim njeriu i momentit në botën e futbollit. Sulmuesi i Liverpool-it ka tërhequr vëmendjen e shumë tifozëve me paraqitjet e tij spektakolare,...

Salahut i bëjnë statujë qesharake, plas gallata në internet

Mohamed Salah është momentalisht një nga futbollistët më të përfolur në botë. Së fundmi, atij i kanë bërë një skulpturë e cila u zbulua Forumin...

Foto/ Dhurata më e ëmbël?

Mohamed Salah është njeriu i momentit te Liverpool, me yllin egjiptian që vazhdon të mahnisë me fanellën e "The Reds". Shfaqja më e fundit...

Shaqiri bëhet kërcënim serioz për Salah

Mohamed Salah nuk është më ai i sezonit të kaluar, pasi deri tani me Liverpoolin nuk ka treguar atë shkëlqimin që prisnin të gjithë. Në...

Mohamed Salah e tepron me deklaratën e tij

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah, vjet u shpall lojtari më i mirë në Premier League, ndërsa këtë vit i ka rritur edhe më shumë pretendimet. Ai...

Liverpool pëson golin e parë në Premier League, gafë e rëndë...

Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker i ka bërë një nisje të shkëlqyer sezonit të ri në Premier League, por nuk është e thënë që...

Zyrtari i Federatës së Egjiptit i përgjigjet Salah: I kujtojmë që...

Sulmuesi i Liverpool-it, Mohamed Salah i kërkoi ditën e djeshme Federatës Egjiptiane të Futbollit t'i jepnin siguri maksimale, që të mos shqetësohej nga njerëzit...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com