E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Modelja

Etiketim: modelja

Modelja e njohur shpallet femra më e bukur në botë. Arsyeja:...

Ekuacioni matematikor i krijuar nga Grekët e lashtë në lidhje me perfeksionin e së bukurës dhe i njohur me emrin Beauty Phi ka nxjerr...

Modelja zhvishet para Kim Jong-ut por rrezikon burg (Foto)

Modelja e cila njihet për faktin se ka akuzuar Kris Braunin disa kohë më parë, sapo sfidoi ligjet e rrepta të Korisë së Veriut. Vajza...

Modelja çmendurisht e dashuruar me partneren: S’kam turp për ato që...

Modelja Cara Delevingne përflitet shpesh si për karrierën ashtu edhe për jetën e saj private. Pak kohë më parë ajo ka pranuar se është...

Shtangat kanë dalë jashtë mode, modelja përdor krokodilin për t’u ushtruar

Një modele e Playboy është akuzuar për keqtrajtim kafshësh pasi është filmuar duke bërë ‘squats’ me një krokodil të gjallë. Francia James ka postuar në llogarinë...

Elefanti i heq bikinin modeles, shikoni videon

Një elefant kërkon me doemos ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Jugut. Videoja u publikua në...

Modelja e Playboy përfundon në pishinë me Lamborxhinin e saj

Modelja serbe Soraja Vucelic ( ish e dashura e Neymar) ka postuar një video në Instagram. ‘Kur të rrëshqet pedalja e frenave dhe Lamborxhini përfundon...

Dështoi në martesë me 220 burra, modelja merr vendimin drastik. Ka...

Ish-modelja Elizabeth Hoad kërkon të martohet me qenin e saj 6 vjeçar. 49 vjeçarja është shprehur se pasi dështoi në lidhjet e saj me...

Modelja e skandaleve në fushë dështon në finalen e Kupës së...

Modelja e njohur për skandale në fushat e futbollit Kinsi Volanski nuk arriti t’a realizojë qëllimin që i kishte vendosur vetes në Kupën e...

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper, modelja ikën nga shtëpia

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper. Të paktën kështu shkruajnë mediat e huaja në lidhje me ciftin e famshëm. Irina Shayk thuhet se u...

Super modelja që pushtoi finalen gjobitet 15 mijë euro, por fiton...

Kinsey Wolanski pushtoi fushën e “Wanda Metropolitanos” gjatë kohës që po luhej finalja e Champions League mes Liverpoolit dhe Tottenhamit. Ajo kishte veshur një...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com