E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Modelja pozon

Etiketim: Modelja pozon

Modelja pozon e pa depiluar për revistën e njohur: Është e...

Emily Ratajkovski është një prej modeleve më të përfolura në të gjithë botën. Është e pamundur që ajo mos të tërheq vëmendjen me bukurinë e saj...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com