E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Modeli malazez

Etiketim: modeli malazez

Administrimi i plazheve sipas modelit malazez

Ligji i ri për menaxhimin e vijës bregdetare që pritet t’ua heqë bashkive administrimin e plazheve, propozon krijimin e një ndërmarrje publike nën varësinë...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...