Ballina Etiketimet Mirai

Etiketim: Mirai

Programit “Mirai”, Japonia promovon mirëkuptim në Ballkanin Perëndimor

Ambasadori i Japonisë në Shqipëri, Makoto Ito priti në datën 5 nëntor, në zyrat e Ambasadës së Japonisë, 5 pjesëmarrësit nga Shqipëria dhe Kosova...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...