E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Ministri Klosi

Etiketim: Ministri Klosi

Ministri Klosi në Teqen e Kulmakut: Mali i Tomorrit, Park Kombëtar

Në ditën e shënuar për besimtarët bektashinj, pelegrinazhit të tyre për tu ngjitur në Malin e Tomorrit, do të bashkohet edhe ministri i Turzimit,...

Ministri Klosi: Aksion për lirimin e hapësirave të zëna

Task Forca e Turizmit dhe strukturat përgjegjëse për menaxhimin e sezonit turistik 2019 vijojnë punën për lirimin e hapësirave publike të plazheve, duke ia...

Ministri Klosi: Deri në fund të mandatit, libra falas deri në...

Ministri Klosi, njëherësh edhe drejtues i qarkut Berat sa I takon grupit të deputeteve te PS, mori pjesë në inaugurimin e rikonstruksionit të një...

Ministri Klosi në Panairin e Bostanit në Divjakë: Kemi rritur eksportin

Festa lokale zbret në Divjakë. Festa e bostanit mbledh mijëra pushues në disa ditë të zhvilluar në sheshin kryesor të Parkut Kombëtar të Karavastasë....

Në Lazarat dikur mbillej hashashi, sot …

Në Shqipëri prodhohen këpucë prej vitesh, por asnjëherë si produkte shqiptare nën logon “Made in Albania”. Për herë të parë, nga kurset profesionale do të...

Ministri Klosi pret Ministrin e Vakëfeve, Çështjeve të Kulteve dhe Ministër...

Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi priti në vizitë zyrtare Mohammad Nasser Abdullah Al-Jabri, Ministër i Vakëfeve, Çështjeve të Kulteve dhe Ministër...

Klosi: Pronësia mbi tokën nuk të përjashton më nga ndihma

Ministri Bledi Klosi gjatë një takimi me kryetarët e Bashkive dhe prefektët e qarqeve të jugut u shpjegoi drejtuesve lokalë, ndryshimet e skemës së...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Pse më erdhi turp nga Edi Rama në Beograd?

Nga Bardhyl Mahmuti* Më 10 tetor 2019, pas takimit në Novi Sad me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama,...

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com