E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Mimi Kodheli

Etiketim: Mimi Kodheli

Ish-ministrja e PS-së ndryshon pamje, duket si aktore (FOTO)

Mimi Kodheli është një ndër zonjat më simpatike të politikës shqiptare, për të cilën duket se 55 vitet e moshës së saj, janë vetëm...

Kodheli për akuzat e Tahirit: Gjuajtje nën brez, radarët s’janë fikur...

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka folur sot në studion e News24 për çështjen e radarëve që është përmendur në seancën gjyqësore ku u...

Mimi Kodheli: E njoh politikën shqiptare, këtu nuk ka puritanë

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e ftuar nërubrikën “Opinion” në “News 24”, duke folur për përgjimet ndaj Vangjush Dakos, tha se fenomeni që diskutohet...

“I paharruar në zemrën time!” Kodheli kujton ditën që përcolli Tanushin...

Ish-Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka kujtuar majorin Klodian Tanushi, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes, pas katër ditësh në gjendje të...

Mimi Kodheli krenohet me të atin: Kryevepër!

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli krenohet me talentin e babait të saj. Mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një fotografi, ku në sfond shihet një...

“Nuk mund të ketë ultimatume”, Kodheli flet për dialogun me opozitën

A ka komunikim mes Ramës dhe Bashës qoftë edhe me ndërmjetësues? Kësaj pyetjeje Mimi Kodheli i është përgjigjur duke thënë se qeveria e ka...

Kreu i Senatit polak: Dialogu me opozitën, mënyra e vetme për...

“Ne vlerësojmë shumë angazhimin dhe vullnetin tuaj për të zgjidhur çështjet që shqetësojnë vendin. Ju përgëzojmë për të gjitha reformat e ndërmarra deri më...

Socialistët që kanë kritikuar hapur Ramën për krizën politike

Ndërkohë që qeveria e drejtuar nga Kryeministri, Edi Rama po arrin 6-vjeçarin, zëra të fuqishëm brenda Partisë Socialiste por edhe në radhët e atyre...

Agron Gjekmarkaj: Rama i trajtoi gratë e Fierit, si Tahir Baçova...

Nga Agron Gjekmarkaj - Pranvera erdhi përsëri. Faleminderit o Edi Rama! E kush e besonte? Kush kishte kaq ëndrra? As më guximtari. Të paçim! Vërtet ishim të...

Ndahet nga jeta mjekja, deputetja e PS dedikim prekës: Lamtumirë mikja...

Është ndarë nga jeta mjekja dhe specialistja në fushën e ORL-së, Narina Sulcebe. Shkak për ndarjen e parakohshme nga jeta është bërë një sëmundje e...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com