E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Milva ekonomi

Etiketim: milva ekonomi

Kur Milva Ekonomi si ministre Ekonomie inaguronte hotelin e Pjetrit: Nuk...

Ish-ministrja e Ramës, Milva Ekonomi, ka marrë pjesë në inagurimin e hotelin të Valdrin  Pjetrit, në atë kohë ministre Ekonomie. Siç shihet edhe në videon...

E dëgjoni Ditmir Bushatin? Ekonomi: Është ulur në Kryesinë e PS-së,...

Deputetja e PS-së, Milva Ekonomi  në një lidhje telefonike në emisionin “Tempora” në RTV Ora debatoi me gazetarin Bledian Koka, i fundit ky që...

Zgjedhjet e 30 qershorit pa opozitën/ Deputetja socialiste: Tani kemi vizione...

E ftuar në studion e FaxNews, ditën e sotme ka qënë  deputetja e Partisë Socialiste, Milva Ekonomi. Ajo ka diskutuar për situatën aktuale politike, zgjedhjet...

Deputetja socialiste: Nuk jemi të gatshëm ta lëshojmë Ramën nga kryeministër

Deputetja e PS-së, Milva Ekonomi e ftuar në "Arena" në Ora News, tha se mazhoranca nuk është e gatshme të lëshojë postin e kryeministrin. Pjesë...

PS kundër kërkesave të studentëve: Të parealizueshme në këtë moment

Edi Rama nuk ka guxim ti refuzojë kërkesat e studentëve me gojën e tij, e këtë gjë ka vendosur ta bëjë me anë të...

Deputetja socialiste: Protesta e përhapur ka kaluar nga duart e studentëve

Deputetja e Partisë Socialiste, Milva Ekonomi e ftuar në studion e "Ora News" tha se protesta e studentëve ka kaluar përtej tyre, duke u...

Deputetja socialiste: Dekoderat, përgjegjësi e AMA-s

Komisioni i Medias ka vendosur të përfshijë në axhendën e punimeve një takim me drejtuesit e AMA-s në lidhje me situatën e krijuar pas...

Duma përlotet dhe ”bombardon” deputeten e PS (VIDEO)

Partia Demokratike e ka dënuar ashpër vendimin e qeverisë për prishjen e shtëpive në Shkozë. Kur ende kjo situatë nuk ka marrë zgjidhje, ka...

Milva Ekonomi, sa e vështirë ishte të rrisja vajzat pas humbjes...

Milva Ekonomi është nënë e dy vajzave, 30 vjeç dhe 28 vjeç. E ftuar në emisionin ‘Ditë e Re’ ish-ministrja e turizimit ka treguar...

Buxheti 2018, Ekonomi: Ja si funksionon TVSH për biznesin e vogël

Ish-ministrja e Ekonomisë dhe deputetja e Partisë Socialiste Milva Ekonomi, e ftuar në programin e mëngjesit në ''Vizion Plus'', ka dhënë disa sqarime për...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...