Ballina Etiketimet Milot balldre

Etiketim: milot balldre

 Ndue Kola: E vërteta mbi koncensionin Milot-Balldre

Intervistë me zotin Ndue Kola, drejtor i përgjithshëm i kompanisë “ANK”, kompani e cila ka fituar tenderin për koncensionin e rrugës Milot-Balldre. Për hir...

Grida Duma publikon fakte te tjera nga skandali me rrugën Milot-Balldre

Ish-deputetja e PD-së: Saga korruptive e Milot - Balldren; aferë dhe provë e qartë e krimit ekonomik dhe korrupsionit që zhvillohet “në dritë të...

Socialistët miratojnë koncesionin “e dyshimtë”, 213 milionë euro në rrugën Milot-Balldren

Pavarësisht kundërshtimit të fortë jo vetëm të oppozitës, mazhoranca nuk heq dorë nga koncesionet abuzive, të dyshuara për kosto të fryra siç është ai...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com