E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet Miloshevic

Etiketim: Miloshevic

Haradinaj mesazh Daçiçit: Je më keq se Millosheviçi! Larg duart nga...

Ish-Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK Ramush Haradinaj ka akuzuar ministrin e Jashtëm të Serbisë Ivica Daçiç se është më i keq se...

Vuçiç, kameleoni i Ballkanit

Ish-ultranacionalisti Aleksandar Vuçiq është shndërruar në eurofilin më të papritur të Evropës, shkruan “The Economist”. Ai kontrollon çdo gjë, përfshirë dhe policinë dhe shërbimin...

Çfarë do të bëhet me të kaluarën?!

Nga Vuk Drashkoviç*/E vërteta e hidhur në të kaluarën, e cila ka ndodhur, duhet të zhduket. Në këtë të kaluarën e re, ne do...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com